Анонс

Неймовірно тепла і сонячна осінь надихнула керівництво 21 каналу на створення музичного фільму за участі Заслуженого академічного Закарпатського народного хору. Було вирішено зняти відео на кілька відомих закарпатських народних пісень на Полонині Руні, використавши неповторну красу карпатської природи у пору золотої осені. Тож 27 жовтня артисти і знімальна група вирушили «підкорювати» знамениту Руну.

Це була дещо екстремальна, але весела і незабутня подорож – діставалися критими ЗІЛами на висоту близько 1500 м над рівнем моря. Але краєвиди, що відкриваються звідти, перевершують усі сподівання. «Верховино, світку ти наш» і «Гей, на високій полонині» із солістом Петром Матієм, «Тече вода каламутна», «День, день, білий день», танці «Бубнарський» і «Волошин» – загалом було знято відео до семи композицій із репертуару Закарпатського народного хору. І все це на тлі дивовижних панорамних краєвидів однієї з найбільших карпатських полонин.

19 листопада о 17.00 у хоровому класі Заслуженого академічного Закарпатського народного хору, за участі артистів колективу (керівник – Наталія Петій-Потапчук), представників 21 каналу і запрошених гостей, відбудеться презентація нового музичного фільму «Верховино, мати моя». Запрошуємо всіх, хто хоче першим побачити цю унікальну відеороботу і привітати команду, яка над нею працювала.