До Дня Соборності України
![](https://zakchoir.com.ua/wp-content/uploads/2022/02/телеміст-1024x576.jpg)
Напередодні Дня Соборності України Заслужений академічний Закарпатський народний хор на площі біля Закарпатської облдержадміністрації в Ужгороді та Народний фольклорний гурт “Курінець” (МПК “Будівельник”, м.Краматорськ) на площі біля Донецької облдержадміністрації у Краматорську по відеозв’язку спільно виконали “Молитву за Україну” та обмінялися вітаннями з нагоди державного свята. Мистецьку акцію, що символізує єднання країни від Заходу до Сходу, ініціював голова Закарпатської ОДА Віктор Микита.
![](https://zakchoir.com.ua/wp-content/uploads/2022/02/272167057_234646615506563_2834030693294406124_n.jpg)
Нагадаємо, гурт “Курінець” двічі відвідував наш край на запрошення Закарпатського народного хору задля співучасті в авторських проєктах колективу.
![](https://zakchoir.com.ua/wp-content/uploads/2022/02/телеміст-Курінець-1024x768.jpg)
А 22 січня Заслужений академічний Закарпатський народний хор взяв участь в урочистостях з нагоди Дня Соборності України, які традиційно відбулися на пл.Народній в обласному центрі.
![](https://zakchoir.com.ua/wp-content/uploads/2022/02/телезйомка-1-1024x576.jpg)
![](https://zakchoir.com.ua/wp-content/uploads/2022/02/Петій-Потапчук.jpg)
![](https://zakchoir.com.ua/wp-content/uploads/2022/02/Гурт-Курінець.jpg)
![](https://zakchoir.com.ua/wp-content/uploads/2022/02/телезйомка-1024x576.jpg)
![](https://zakchoir.com.ua/wp-content/uploads/2022/02/272297620_320305920110007_8343902678889083346_n-1024x768.jpg)
Залишити відповідь Скасувати відповідь
Категорії
- Анонс (21)
- Архів (27)
- Афіша (4)
- Документи (7)
- Концерти (1)
- Концертні програми (2)
- Оголошення (10)
- Пишаємося нашими! (1)
- Про нас пишуть (1)
- проєкти (4)
- Публічна інформація (1)
- фотозвіти з концертних виступів (19)